Продужени боравак - ДешавањаComments Off on Еколошка радионица: Негујмо биљке, као што бисмо волели да нас негују наши најмилији

Направили смо корелацију између живих бића – биљака и људи. Биљкама је неопходно да их заливамо, негујемо, волимо, пазимо, а људе, осим хране, би требало неговати љубављу, поштовањем и знањем. Биљке смо назвали Поштовалко, Зналко и Љубавко.
        Неопходно је напоменути да се свака радионица заснива на самосталном раду ученика. Сваком радионицом остварујемо  васпитне, образовне и практичне задатке.