Захвалнице нашој школи

ДешавањаComments Off on Захвалнице нашој школи

Током прошле школске године,без обзира на отежане услове рада услед епидемије,ученици и наставници наше школе су радили на започетим пројектима.

Како смо и школа која је општински координатор у пројекту Читалићи,тако су нам и обавезе и одговорности биле веће.

У категорији Читалићи кликераши ,због епидемије,такмичење је завршено на школском нивоу.Тада је наших 18 ученика стекло услов за општински ниво и похваљени су због тог успеха.

Ових дана ,од Ауторског тима  пројекта ,,Читалићи“ стигле су захвалнице за  уложен труд,рад и организацију рада на општинском нивоу. И ове године настављамо са радом у пројекту и новим изазовима.