„ЗАЈЕДНО И БЕЗБЕДНО КРОЗ ДЕТИЊСТВО“

ДешавањаComments Off on „ЗАЈЕДНО И БЕЗБЕДНО КРОЗ ДЕТИЊСТВО“

У оквиру пројекта „Заједно и безбедно кроз детињство“, дана 13.02.2024.године полицијски службеници криминалистичке полиције и полиције опште надлежности реализовали су радионицу „Превенција вршњачког насиља у стварном и виртуелном окружењу“ свим ученицима осмог разреда у матичној школи. Ученицима су кроз радионицу предочене све врсте опасности и насиља са којима се могу сусрести и који је исправан и сигуран начин да се у случају насиља реагује. Ученици су активно учeствовали у радионици путем Kahoot апликације и на тај начин, кроз квиз, проверили своја знања. Ове радионице ће се током другог полугодишта реализовати у свим одељењима шестог и осмог разреда у матичној школи и у издвојеном одељењу Берановац.