За већу безбедност првака у саобраћају

ДешавањаComments Off on За већу безбедност првака у саобраћају

На почетку школске године, у нашој школи је традиционално уприличен сусрет ђака првака и представника Црвеног крста из Краљева. Тема предавања и радионице била је ,,Безбедност у саобраћају“.

Ђаци прваци са волонтерима и представницима Црвеног крста  су обновили  и проширили своја знања о безбедности у саобраћају. Подсетили су се неких саобраћајних прописа, а пре свега безбедног преласка преко пешачког прелаза.

Све активности су реализоване  у школском дворишту на Берановцу и  на саобраћајном полигону  у матичној школи,уз поштовање свих мера безбедности, прописаних услед пандемије Ковида 19. Овом приликом представници  Црвеног крста су поделили  пригодне поклоне ђацима првацима у виду школског прибора и торбица за спортску опрему.