Збирка песама „Сто младих талената Рашког округа 2022.“

ДешавањаComments Off on Збирка песама „Сто младих талената Рашког округа 2022.“

Збирка песама „Сто младих талената Рашког округа 2022.“
Ученик наше школе Вук Прибојац 64 , као члан литерарне секције, учествовао је прошле године у пројекту библиотеке „Млади таленти“ под називом „Сто младих талената – поезија 2021/2022. Вашег округа“. Вуков таленат и креативност нису остали непримећени, па је ове године његова песма „Свети Сава на путу љубави, измирења и праштања“ објављена у збирци песама „Сто младих талената Рашког округа 2022“.

Зборник је приредио Братислав Голић, а издавач је Културно-издавачки центар „Српска кућа“ из Пожаревца. Наша школа остварује дугогодишњу сарадњу са овом издавачком кућом која афирмише младе писце, па се надамо да ће се та сарадња наставити и  убудуће. Вуче, честитамо и желимо ти пуно успеха у даљем раду!

Милена Глишовић, наставница српског језика и књижевности