ЗЕМЉА ЧИТАЛИЋА

ДешавањаComments Off on ЗЕМЉА ЧИТАЛИЋА

Међународна смотра Читалићи по десети пут се реализује и месту свог постанка-Алексинцу.

Како смо у пројекту од самог настанка такмичења и смотри,тако смо и били гости и учесници на јучерашњем догађају.

Поред штандова, читалачких пасоша, пројекције филма и обавезног тамичења кликараша, ученици и ментори су имали прилику да се држе, сарађују и договарају за наредне активности.

Све школе, активни учесници из Краљева, су добили похвале и признања за дугогодишњи рад и сарадњу, а наша школа, као општински кординатор је узела учешће у комисијама за преглед тестова и признања за читалачке дневнике и дугогодишњу сарадњу.