ЗИМСКИ СУСРЕТИ УЧИТЕЉА 2019. У ОШ „ВУК КАРАЏИЋ“ У КРАЉЕВУ

ДешавањаComments Off on ЗИМСКИ СУСРЕТИ УЧИТЕЉА 2019. У ОШ „ВУК КАРАЏИЋ“ У КРАЉЕВУ

У сарадњи са Краљевачким учитељским друштвом (КДУ) у недељу, 24.2.2019. године, у Основној школи „Вук Караџић“ у Краљеву су одржани Зимски сусрети учитеља Србије које организује Савез учитеља Србије.
Семинари који су полазници имали прилику да прате су:
1. САРАДАЊА ВАСПИТНО-ОБРАЗОВНЕ УСТАНОВЕ СА ПОРОДИЦОМ У ПРЕВЕНЦИЈИ ВРШЊАЧКОГ НАСИЉА (каталошки број 147, К4)
2. ВАННАСТАВНЕ АКТИВНОСТИ – ОГЛЕДАЛО ШКОЛЕ (каталошки број 417, K2)
3. ПРЕИСПИТАЈ СЕБЕ – УНАПРЕДИ НАСТАВУ (каталошки број 549, К2)
Том приликом издавачке куће Klett, Нови Логос, Фреска, Бигз, Едука, Вулкан издаваштво, Завод за уџбенике, Публик Практикум, Атос и Креативни центар су представили своја богата издања.
Наставници основних школа у Краљеву традиционално посећују Сусрете како би се стручно усавршавали, градили боље професионалне између људске односе и унапредили своје компетенције.
Наша школа је имала је част да у улози домаћина учествује у Зимским сусретима 2019. и настави успешну сарадњу са Краљевачким друштвом учитеља и Савезом учитеља Србије.

Галерија фотографија: