„Играмо се и учимо, са Теслом се дружимо“

ДешавањаComments Off on „Играмо се и учимо, са Теслом се дружимо“

Ученици четвртог разреда наше школе узели су учешће у пројекту „Играмо се и учимо, са Теслом се дружимо“. Пројекат је реализован под покровитељством Министарства просвете, а уз подршку ШУ Краљево. Циљ пројекта је развијање међупредметних компетенција код ученика кроз интеграцију садржаја различитих наставних предмета.

У оквиру пројекта реализовано је пет тематских дана у пет одељења четвртог разреда. Реализацију пројекта пратили су и помагали педагози школе, школски психолог и директорка школа која се побринула и за обезбеђивање просторних и материјалних услова, што је значајно допринело остваривању постављених циљева и исхода пројектне активности.

Продукти практичних активности ученика настали током реализације тематских дана су изложени у холу школу у виду изложбе дечјих радова, а креиран је и краћи филм који можете погледати у прилогу.