ИЗВЕШТАЈ о резултатима ликовног и литерарног конкурса

ДешавањаComments Off on ИЗВЕШТАЈ о резултатима ликовног и литерарног конкурса

Поводом обележавања школске славе – Светог Саве расписан је литерарни и ликовни конкурс на тему „У Савиној Србији“.

Ликовне радове су оцењивали наставници ликовне културе Миладин Отовић и Марија Радосављевић. Међу великим бројем пристиглих радова, изабрали су најуспешније. Прву награду је освојила Катарина Арсић (VIII5), другу награду Сандра Марашевић (VIII2), а трећу награду је добио Вукашин Ризнић (VIII2). У категорији млађих разреда награђен је рад Софије Славковић (IV1). Специјалне награде за учешће на конкурсу добили су Зоран Лачневац (VIII4) и Нелица Ковачевић (VIII5).

Комисију за оцењивање литерарних радова чиниле су наставнице српског језика и књижевности: Слађана Милојевић, Бојана Кошанин и Ивана Кекерић.

На конкурс је стигло 7 радова наших ученика.  Прву награду је освојила Тијана Живаљевић (VII2), другу награду Никола Петровић (VIII6), а трећу награду Огњен Поповић (VIII6) .