Извештај са промоције Војне гимназије и Средње стручне војне школе

ДешавањаComments Off on Извештај са промоције Војне гимназије и Средње стручне војне школе

У среду, 27.02.2019. године у матичној школи одржана је презентација Војне гимназије и Средње стручне војне школе за ученике наше матичне школе и издвојеног одељења на Берановцу. Презентацију су држали професори, и ученици, представници обе школе. Кроз спремљену презентацију, ученике су упознали са радом школа, као и смеровима и образовним профилима које та школа нуди. Такође су упознали ученике са условима уписа као и условима похађања горе поменутих школа. Након презентације ученици су постављали питања и разговарали о томе шта их занима. Презентацији је присуствовала и педагог школе.