Исказивање интересовања за вакцинисање против COVID-19

ДешавањаComments Off on Исказивање интересовања за вакцинисање против COVID-19

Oбавештавамо свe запосленe у школи, а који су заинтересовани за имунизацију против COVID-19, пријаву треба да учине попуњавањем упитника на порталу еУправа (www.euprava.gov.rs) на страници: /https://imunizacija.euprava.gov.rs/

Да би користили ову услугу на Порталу еУправа грађани не морају да буду регистровани корисници. Након попуњавања упитника добија се СМС и имејл потврде. У сваком тренутку је могуће обрисати или изменити исказано интересовање.

Од четвртка је кренуо и контакт центар путем којег грађани могу такође да искaжу интересовање за вакцинисање против Covida-19.

Упитник се може попунити и за ближе чланове породице. Потребно је навести њихове податке и оставити контакт. Уколико члан породице, за којег попуњавате услугу, нема мобилни телефон или имејл, можете навести свој.

Како да попуните упитник?

• Да бисте исказали интересовање и попунили упитник кликните на дугме ”Покрени услугу”.
  • Након тога потребно је да попуните формулар и наведете тражене податке.
  • Имејл и контакт телефон је неопходно да оставите, како бисмо могли после да ас контактирамо и јавимо термин вакцинације.
  • Можете да одаберете било који тип вакцине за који је Агенција за лекове и медицинска средства (АЛИМС) потврдила безбедност, ефикасност и квалитет, или можете да одберете жељеног произвођача вакцине (једног или више).
  • Након што успешно попуните упитник на имејл и путем СМС поруке добићете потврду са детаљима.
  • Након што искажете интересовање, путем имејла и СМС-а обавестићемо Вас о термину и месту вакцинације у зависности од приоритета имунизације који дефинише Инситут за јавно здравље „Др Милан Јовановић Батут“.