ИТ Караван – Заштита деце на интернету

ДешавањаComments Off on ИТ Караван – Заштита деце на интернету

Министарство трговине, туризма и телекомуникација, у сарадњи са Асоцијацијом клубова родитеља и наставника, током марта месеца организовало је ИТ Караван, посетивши веће градове у Србији. Како  је наша школа члан Асоцијације клубова родитеља и наставника,тако смо имали прилику да ИТ Караван дође код нас.

Радионица о дигиталном насиљу овог пута била је намењена родитељима и наставницима. Велики број родитеља био је заинтересован за присуство, а и за разговор током саме презентације.

Гости-предавачи су нам оставили  и материјал који ћемо проследити и поделити родитељима, да бисмо на тај начин информисали и укључили што већи број родитеља у ову акцију.

Сарадња ће се наставити и даље, с обзиром да смо кроз план Клуба родитеља и наставника наше школе планирали још едукација за родитеље, наставнике и ученике, а и интересовање за овакве сусрете се овом приликом показало као главни покретач за сарадњу.