,,КО ДОБРОТУ СЕЈЕ, ЉУБАВ ЖАЊЕ“

ДешавањаComments Off on ,,КО ДОБРОТУ СЕЈЕ, ЉУБАВ ЖАЊЕ“

Другу годину заредом добри људи повезали су се добрим делима у велику заједницу љубави, радости и доброте.

“Ко доброту сеје, љубав жање“, је назив овогодишњег Међународног пројекта који организује  Српско културно просвјетно друштво и Школа српсог језика Тузла.

,,Јутра плавог сљеза“ је манифестација  у оквиру пројекта,која има за циљ да окупи све просветне раднице, предшколске и школске установе у заједнички круг размене добрих пракси.

Наша школа је учествовала примерима млађих ученика школе кроз акције ,,Светски дан детета“ и ,,Туристичког водича нашег краја“.

Међу многим школама из земље и иностранства, школа ,,Вук Караџић“ је својим радом и залагњем  обезбедила место.

Кроз кратке видео форме и снимак на youtube каналу, сви учесници су представљени на креативан начин.

Линкови за преглед се налазе испод текста: