„Краљево бира знање“

ДешавањаComments Off on „Краљево бира знање“

Дана 9. јуна 2023. године поводом обележавања јубилеја десет година постојања Друштва историчара Рашког округа, у Народној библиотеци „Стефан Првовенчани“ Краљево уприличена је свечаност додела диплома најуспешнијим ученицима квиза „Краљево бира знање“. Међу добитницима диплома били су и ученици наше школе Стефан Илић, Јанко Јанковић и Петар Лазаревић. Поред диплома наши су ученици као другопласирани у квизу добили и новчане награде у виду ваучера који ће моћи да искористе у продавници Фантазија у Краљеву. Честитамо нашим ученицима који додатим радом, учењем и ангажовањем доприносе и својој афирмацији и афирмацији рада наше школе.