ЛИКОВНА РАДИОНИЦА

ДешавањаComments Off on ЛИКОВНА РАДИОНИЦА

Ове недеље реализована је једна врло лепа идеја, потекла од стране родитеља ученика трећег разреда школе на Берановцу. На последњем родитељском састанку смо се договорили, а у среду 20.12.2023. се састали.

Родитељи су присуствовали ликовној радионици. Заједно са својом децом учествовали су у изради новогодишњих украса. О материјалу и идејама за рад су се договорили унапред а у учионици су одмах приступили раду.

Било је ту мама, тата, али и бака, млађе браће и сестара, чак и једна тетка. Мотивисани и са пуно воље, у току два школска часа, направили су права уметничка дела. Одрасли узбуђени што су у школским  клупама,  а њихова деца што ће учитељица можда данас родитеље да оцени! Само мало да виде како је…

Целу ову лепу акивност пратила је музичка подлога од празничних дечијих песмица. На крају смо се дивили крајњим продуктима и закључили да овакве активности треба поновити, на радост и задовољство свих учесника! Срећни празници!