Литерарни и ликовни конкурс поводом прославе Светог Саве

ДешавањаComments Off on Литерарни и ликовни конкурс поводом прославе Светог Саве

Темe конкурса су:
Савиндан у мојој школи ( за ученике од 1. до 4. разреда)
Срцем видим Светог Саву (за ученике од 5. до 8. разреда)

На конкурсу могу учествовати сви ученици наше школе.

Литерарни радови могу бити у прози или у стиху. Радове ученика млађих разреда ће вредновати комисија у саставу Владанка Спасојевић и Јелена Митрић, а радове ученика старијих разреда Милена Глишовић и Слађана Милојевић. Потребно је да радови буду откуцани и лекторисани. Слати их искључиво у електронској форми на e-mail:  milenamglisovic@gmail.com (старији разреди) и spasojevicvladanka@gmail.com (млађи разреди).

Ликовне радове предати члановима комисије за оцењивање: учитељицама Јасни Босић и Татјани Марјановић (млађи разреди) и наставницима ликовне културе Марији Радосављевић и Миладину Отовићу (старији разреди).

Рок за предају радова је 23. јануар 2023. године.

Најбољи радови ће бити награђени на свечаности поводом прославе Светог Саве.

Милена Брковић