Манифестација „Вежбај за победу свог града”

ДешавањаComments Off on Манифестација „Вежбај за победу свог града”

У недељу, 23.9.2018. године, од 12 до 15 часова одржана је спортска манифестација „Вежбај за победу свог града”. На „Спортском изазову” учествовало је 20 ученика Основне школе „Вук Караџић” из Краљева у пратњи наставника физичког васпитања Ивана Видовића.

Ученици наше школе су се такмичили у следећим спортовима: кошарка, одбојка, стони тенис, рукомет, карате, атлетика и бициклизам. Кроз игру и такмичење остварили су лепа пријатељства са другарима из Чачка. Током игре и дружења развијали су спортски дух и фер плеј атмосферу. Наставници и ученици су добили мајице са натписом „Спортски изазов”.

Ученици су понели лепе утиске у своје школе, које ће поделити са другарима из одељења. Надају се да ће се овакво дружење поновити следеће године у неком другом граду.