Марија Воштић –победница Националног дечјег литерарног конкурса кратке приче

ДешавањаComments Off on Марија Воштић –победница Националног дечјег литерарног конкурса кратке приче

Крајем претходне школске године Образовно-креативни центар из Велике Плане расписао је  3. Национални дечји литерарни конкурс кратке приче и 5. Међународни дечји ликовни конкурс малог формата Мини рестАРТ 2023. Назив овогодишњег конкурса био је „У потрази за пејзажима“. Прву награду у категорији кратке приче освојила је ученица наше школе Марија Воштић, 7/2 (ментор Сандра Рудњанин). Свечано отварање изложбе радова и додела награда планирани су за 21. октобар. Овај велики успех  је само један у низу које постижу чланови литерарне секције наше школе.