МЕЂУНАРОДНИ ДАН ЕНЕРГЕТСКЕ ЕФИКАСНОСТИ

ДешавањаComments Off on МЕЂУНАРОДНИ ДАН ЕНЕРГЕТСКЕ ЕФИКАСНОСТИ

У оквиру Међународног дана енергетске ефикасности, 5.3.2019. године Министарство рударства и енергетике у сарадњи са Градом Краљевом обележило је овај дан у оквиру кога су у основним школама подељени промотивни плакати и додељена едукативна игра „Играј за енергију“. Циљ ове акције је подизање свести код ученика и запослених у школама из области енергетске ефикасности. Главни актери овог догађаја били су ученици основних школа, који су учествовали у интерактивној игри „Играј за енергију“.
Библиотекари наше школе укључили су се у ову акцију и са ученицима 7. и 8. разреда учествовали у игри „Играј за енергију“, која је организована у Народној библиотеци „Стефан Првовенчани“.