Мој план здраве исхране

ДешавањаComments Off on Мој план здраве исхране

Час одељењског старешине у 7/2 одељењу, одржан је 21. октобра на мало неуобичајен начин. Обзиром да је тема увек актуелна, ученике су  о  значају здраве исхране упознале одељењски старешина Љиљана Ракић и  ученица Ива Ристић која је припремила презентацију.  Након Ивиног излагања, предавање  је одржала физиотерапеут Жаклина Славковић која је посебно  нагласила  неопходност физичке активности и редовног вежбања, што уз правилну и здраву исхрану представља предуслов доброг здравља. Часу  су  присуствовали  и чланови хуманитарно-здравствене секције , као  и родитељ  Снежана Радуловић. Након предавања ученици су били у прилици да се послуже  сезонским воћем , као и здравом храном коју су припремили поједини родитељи.