Награда на конкурсу Завода за јавно здравље

ДешавањаComments Off on Награда на конкурсу Завода за јавно здравље

Овогодишњи конкурс Завода за јавно здравље, реализован у октобру, објединио је три значајне теме које се односе на правилну исхрану, заштиту оралног здравља и подршку дојењу. Конкурс је намењен деци из предшколских установа и ученицима основних школа уРепублици Србији. Као и претходних година, учешће су узели и ученици наше школе, а ученица V3, Дуња Дабижљевић, награђена је за литерарни рад на тему „Подржи дојење/Мајчино млеко – најбоља храна“. На свечаности која је уприличена 21. 12. у просторијама нове зграде Завода, Дуња је добила похвалницу и прикладне поклоне. Честитамо Дуњи на освојеној награди, а верујемо да је ово само прва у низу.

Сандра Рудњанин, наставница српског језика и књижевности