Наградни Конкурс „Дигитални час“

ДешавањаComments Off on Наградни Конкурс „Дигитални час“

Наградни Конкурс „Дигитални час“ који организује Министарство трговине, туризма и телекомуникација уз подршку Министарства просвете, науке и технолошког развоја се традиционално организује сваке године с циљем подршке савременој методологији рада у наставном процесу и промоцији савремених наставних технологија.

Сваке године наставници наше школе учествују на Конкурсу и њихови лични примери из учионице буду међу награђеним радовима. Ове године пример „Од играња до програмирања“ које су у наставном процесу реализовале Марија Стошић и Биљана Барловац изабран је за 3. награду. Награда је свечано уручена у Скупштини града Београда 11. децембра 2019. године.