Награђени најталентованији од преко 55.000 пристиглих радова

ДешавањаComments Off on Награђени најталентованији од преко 55.000 пристиглих радова

Више од 55.000 првака и предшколаца учествовало је на овогодишњем конкурсу који је организован током септембра на тему “Моја идеална соба”. Жирирање пристиглих радова обављено је током октобра, након чега су проглашени добитници награда.

На конкурсу, које је организовала компанија Форма Идеале, учешће су узели сви прваци наше школе. Ученик I/5 Дарко Војиновић на конкурсу ”Нацртај, обоји и освоји” заузео је прво место а уручење награде биће организовано у суботу, 11. новембра у салону Форма Идеале у Екстра Центру у Београду.

IMG_5209