ДешавањаComments Off on Награђени ученици поводом „Дана српског јединства, слободе и националне заставе“

Наши ученици Јанко Јанковић, Петар Лазаревић и Матија Кочовић награђени су књигама као победници школског квиза  “Дан заставе“. Квиз су реализовали наставници историје са ученицима седмог и осмог разреда  издвојеног одељења на Берановцу у апликацији Kahoot поводом обележавања „Дана српског јединства, слободе и националне заставе“ . Захваљујемо се свим ученицима, учесницима квиза, који су показали лепо знање, а победницима квиза честитамо.

Наставници историје