Наставници препоручују своју књигу из детињства

ДешавањаComments Off on Наставници препоручују своју књигу из детињства

Ученици петог разреда чланови новинарске секције учествовали су у радионици у којој су њихови наставници препоручили најдражу књигу из свог детињства. Циљ радионице, коју је школски библиотекар организовао у школској библиотеци, био је развијање читалачких навика код деце и  истицање важности књиге. Многи од „омињених“ наслова наставника подстакли су ученике да посете школску  библиотеку и прочитају препоручене књиге за децу.

Захвањујемо се свим наставницима који су узели учешће у радионици и којима  није било тешко да прелистају старе албуме у потрази за фотографијама из  периода када су они били ученици основне школе.

За школски сајт пише  Невена Обрадовић, ученица 5-1.