Најава – УЧЕНИЧКИ ПАРЛАМЕНТ на петој конференцији у Смедереву

Најава догађајаComments Off on Најава – УЧЕНИЧКИ ПАРЛАМЕНТ на петој конференцији у Смедереву

,,Ваша школа је традиционални учесник ове манифестације и сигурно лидер у вашем окружењу у развоју дечије демократије и свести ученика да могу утицати и решавати своје проблеме”, речи су организатора пете конференције ђачких парламената Србије.

Дана 17. октобра 2019. године у Смедереву Ученички парламент наше школе узеће учешће на петој конференцији ђачких парламената Централне Србије, као једина школа из округа. Тема овогодишње, пете конференције била би, „Вршњачко насиље и могућности  решавања проблема“. Сем представника школа, учешће ће узети и гости из релевантиних организација и институција.