Најава – УЧЕНИЧКИ ПАРЛАМЕНТ на четвртој конференцији у Смедереву

Најава догађајаComments Off on Најава – УЧЕНИЧКИ ПАРЛАМЕНТ на четвртој конференцији у Смедереву

”…Ваша школа је препозната као једна од водећих у Вашем округу и сматрамо да може да својим учешћем подигне ниво рада ове конференције…” речи су организатора четврте конференције ђачких парламената Србије.

Дана 19. октобра 2018. године у Смедереву Ученички парламент наше школе узеће учешће на четвртој конференцији ђачких парламената Централне Србије, као једина школа из округа. Тема овогодишње, четврте конференције била би, Култура комуникације и толеранција у медијима код ученика са освртом на мањинске групе.

Нашу школу, на конференцији у Смедереву, представљаће следећи ученици: Матија Величковић, Катарина Арсић и Валентина Јовановић, као и наставници координатори, Марко Јоргић и Ивана Кекерић.

Поред представника школа, учешће ће узети и представници из Министарства просвете.