НЕДЕЉА ДОБРОТЕ

ДешавањаComments Off on НЕДЕЉА ДОБРОТЕ

Сваке године родитељи, ученици и запослени у нашој школи припрeмају поклоне за празнике. Сви с радошћу доносе и пакују поклоне. Ове године je дародавац и породица Авић која је донирала велику количину школског прибора.

Радост даривања преносимо као аманет из генерације у генерацију чинећи тако и себе и друге срећнијим и бољим људима. Чинећи радост другима оплемењујемо душу, подстичемо децу да развијају емпатију и љубав.

Ове године започели смо даривање у удружењу ,,Аутизам“ у Краљеву. Са корисницима овог центра били су  и малишани из Савеза слепих и слабовидих. Весела лица, радост и задовољство били су на лицима свих присутних у просторијама овог удружења.

А кад некоме измамите осмех на лицу и у оку, знате да сте учинили добро дело.

Као и ранијих година, деца су исказала своје жеље, рецитовали по неку песму и  с радошћу нас испратили.