НОВИ ЛАПТОП РАЧУНАРИ И ПРОЈЕКТОРИ ЗА НАШУ ШКОЛУ

ДешавањаComments Off on НОВИ ЛАПТОП РАЧУНАРИ И ПРОЈЕКТОРИ ЗА НАШУ ШКОЛУ

Наша школа је 13. октобра 2022. године од Министарства просвете, науке и технолошког развоја добила још једну вредну донацију дигиталне опреме. Наиме, добили смо још 9 лаптоп рачунара, марке Тесла и 9 пројектора са пратећом опремом.

Ово је само једна у низу активности Министарства просвете, науке и технолошког развоја која се односи на обезбеђивање услова за развој савременог и квалитетног образовања које није могуће без процеса дигитализације, којом се значајно унапређују дигиталне компентенције ученика и наставника.

Захвални смо Министарству просвете, науке и технолошког развоја на континуираној подршци нашој школи у процесу дигитализације.

Милена Брковић