ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ХЕМИЈЕ

ДешавањаComments Off on ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ХЕМИЈЕ

У суботу, 9.04.2022. године у ОШ „Вук Караџић“ Краљево одржано је Окружно такмичење из хемије.

На Окружном такмичењу у нашој школи учествовало је 42 ученика, од чега су 38 ученици  седмог и 4 ученика осмог разреда. Остали ученици из нашег округа  тест из хемије радили су у ОШ „IV краљевачки батаљон“ након одржаног Републичког такмичења из физике.

Такмичење је почело у 9.00 часова, како је било планирано. Након што су комисије прегледале тестове истакнути су прелиминарни резултати.

Тестове ученика који су се такмичили у ОШ „ IV краљевачки батаљон“, прегледала је републичка комисија, након чега су листе обједињене.

Такмичење је протекло у најбољем реду.

Милена Брковић