Октoбарска распродаја

ДешавањаComments Off on Октoбарска распродаја

Октобар је месец здраве исхране. Тим поводом,  у среду 16.10.2019. одржана је акција продаје здраве хране у дворишту Основне школе,, Вук Караџић” у Рибници. У продаји су учествовали ученици другог, петог, шестог, седмог и осмог разреда. Школско двориште је било мало да прими све који су желели да узму учешће у акцији и буду хумани. Ученици су доносили здраве домаће колаче, воће и поврће из својих башта, као и нека домаћа пецива и тегле са компотом и џемом. Свако одељење имало је свој штанд где су се налазиле све намирнице које су доносили. Сви присутни: родитељи, ученици и наставници, могли су да понешто купе. Прикупљен новац ће ићи хуманитарне сврхе, као помоћ нашем другу са Берановца, Луки који се налази на лечењу у Београду, а коме је и недавно изгорела кућа у пожару.

Текст: Наташа Воштић и Тара Ракоњац, чланови новинарске секције

Фотографије: наставници