ОПШТИНСКА СМОТРА ДНЕВНИКА ЧИТАЛИЋА

ДешавањаComments Off on ОПШТИНСКА СМОТРА ДНЕВНИКА ЧИТАЛИЋА

У градској  библиотеци  ”Стефан Првовенчани” у Краљеву одржана је Смотра читалачких дневника на Општинском нивоу.

Након  Окружног такмичења ,,Читалићи кликераши“, која је реализована у ОШ ”Вук Караџић”, која је и координатор за Рашки округ, одржана је и школска смотра дневника.

На Општинском нивоу у Смотри читалачких дневника учествовале су школе ”Ђура Јакшић” из  Конарева, ”Свети Сава” из Рибнице, ”Бранко Радичевић” из Витковца и ”Јован Цвијић” из Сирче. Координатор и учесник је основна школа ”Вук Караџић”.

Кандидатима који су  се пласирали  за Републички ниво подељене су дипломе, а изложба дневника је окупила велики број ученика, родитеља и наставника.