Општинско такмичење екипа у пружању прве помоћи

ДешавањаComments Off on Општинско такмичење екипа у пружању прве помоћи

Општинско такмичење екипа у пружању прве помоћи одржано је 23. 05. 2023. године. Нашу школу представљале су екипа Петлића (ученици 3. и 4. разреда) и три екипе подмладка. Екипе подмладка, чланови хуманитарно- здравствене секције освојиле су  3 , 4. и 5. место. Екипа Рибнички вукови – ученици седмог разреда је освојила  3. место, Слаткиши – ученици петог разреда  4. место,а  Беле раде – ученици шестог разреда 5. место.  Екипа петлића- Врапчићи  се у саставу Софија Милићевић  4/2, Ирена Савић 3/3, Ирина Јовановић  4/3, Андреј Јовановић  4/3,  Андреа Кнежевић  4/2 и   Лазар Куч  4/2 одељење  победом пласирала на Међурегионално такмичење.  Наши Врапчићи  ће  10. јуна 2023. године у Чачку  представљати Црвени крст Краљево. На крају такмичења, ученица Иконија Бањевић је песмом и  прелепим гласом честитала рођендан Нини из екипе Рибнички вукови.