ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ

ДешавањаComments Off on ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ

У суботу, 04.02.2023. године у ОШ „IV краљевачки батаљон“ одржано је Општинско такмичење из математике. На овом такмичењу учествовали су и ученици наше школе. Најбољи међу ученицима млађих разреда је Марко Нешић, ученик 3/2 који је освојио трећу награду. Матеја Павловић, ученик 4/3 добио је похвалу за учешће.

Међу најуспешнијим ученицима старијих разреда су Илија Агатуновић, ученик 5/3 који је освојио прву награду и Петар Лазаревић, ученик 8/6 који је освојио трећу награду.

Честитамо свим ученицима и наставницима наше школе који су узели учешће на такмичењу. Посебне честитке за ученике који су се пласирали на Окружно такмичење, као и за наставнике који су их припремали:

Јелица Крушчић, учитељица

Невена Јаковљевић, учитељица