Општинско такмичење из математике

ДешавањаComments Off on Општинско такмичење из математике

У недељу, 20.02.2022. године у ОШ „IV Краљевачки батаљон“ у Краљеву одржано је Општинско такмичење из математике. На овом такмичењу учествовали су и ученици наше школе.

Најбољи међу ученицима млађих разреда били су Уна Стрелић, ученица 3/5 која је освојила 2. награду и Андреј Луковић, ученик 3/5 који је освојио 3. награду.

Међу најуспешнијим ученицима старијих разреда су Божидар Младеновић, ученик 5/3 и  Лав Славковић, ученик 6/2,  који су освојили трећу награду и тиме обезбедили пласман на Окружно таакмичење. Петар Лазаревић, ученик 7/6 је добио похвалу.

Честитамо  свим  ученицима и наставницима  наше школе  који су узели учешће на такмичењу. Посебне честитке за ученике који су се пласирали на Окружно такмичење, као и за наставнике који су их припремали:

Драгана Марић, учитељица

Урош Андријанић, наставник математике

Милан Андријанић, наставник математике.

Милена Брковић