Општинско такмичење у атлетици

ДешавањаComments Off on Општинско такмичење у атлетици

Дана 18. 4. 2022. године одрзано је Општинско такмичење у атлетици. Из наше школе учествовало је 18 ученика у категорији од 1. до 4. разреда. Ученици су се такмичили у три дисциплине, при чему су уложили максимални труд.

Освојили су следеће резултате:

• ТРЧАЊЕ 60 м, девојчице:
    1. место – Рада Илић (4/4, одељењски старешина Тања Пршић Михајловић);
    3. место – Петра Трбољевац (4/3, одељењски старешина Данијела Гаровић)
  • ТРЧАЊЕ 60 м, дечаци:
    3. место – Јован Недељковић (4/4, одељењски старешина Тања Пршић Михајловић).
  • БАЦАЊЕ ВОРТЕКСА, девојчице:
    1. место – Лена Кочовић (3/4, одељењски старешина Татјана Ђукић).

Представници Савеза за школски спорт и олимпијско васпитање града Краљева доделили су ученицима дипломе. Ученица Рада Илић, која је освојила 1. место у трчању на 60 м, пласирала се на Окружно такмичење које ће се одржати 21.4.2022. у Краљеву. Све похвале учесницима и њиховим одељењским старешинама на ангажовању и честитке ученицима за сјајна постигнућа!!!

Слике можете погледати у галерији овде.