ДешавањаComments Off on Основну школу „Вук Караџић“ су посетила деца из предшколске установе ,, Олга Јовичић Рита”

Наша школа је имала част и задовољство да прими, за нас, веома важне  госте.

Наиме, 2. и 3. априла  2017. године,  школу су посетиле  предшколске групе из вртића „Бамби” , „Звездани гај” и „Шврћа” са својим родитељима и васпитачима.

Том приликом  је директорка школе, Биљана Барловац, поздравила присутне и  пожелела добродошлицу.

Прелепо време нам је дозволило да потпуно уживамо у активностима и изненађењима која је школа припремила за малишане.

Родитељи и деца су имала прилику да се упознају са радoм школе, првом „Паметном учионицом”  у Србији и простором  којим школа располаже.

Са нашим другарима смо поделили радост  у вези са пројектима које школа реализације.

Учитељице четвртог разреда, Јелена Митрић, Данијела Грујић и Љуба Радета и њихови ученици су „асистирали” у презентацији поменутог, а вршњачка едукација у примени таблета у решавању задатака свима је пријала.

Захвалили смо се на дивном дружењу  са жељом се да ћемо се врло брзо поново срести.