ПЕСНИЧКИ ЧАС ИЗ ТРИ ГРАДА

ДешавањаComments Off on ПЕСНИЧКИ ЧАС ИЗ ТРИ ГРАДА

Дигитална технологија веома лако повеже многе крајеве света.

Тако су и ученици  2/1 наше школе имали песнички час повезавши се са ученицима издвојеног одељења у Губеревцу, као и ученицима из школе у Мачкату.

Учитељица Љиљан Андрић из Мачката је и песникиња и пише поезију везану за градиво. Ученици из сва три места су певали песму ове учитељице која је компонована и представљена на Фестивалу у Горажду. Учитељица  Весна Ристовић такође песникиња читала је своју поезију ученицима  из Губеревца, Мачката и Рибнице.

Уз шалу, смех и упознавање час је брзо протекао. Иначе, школе које су се повезале на овај начин су и учесници  међународног Етвининнг  пројекта ,,Пишем ја,пишеш ти.“