ПЕТИ ВАСКРШЊИ ХУМАНИТАРНИ САБОР

ДешавањаComments Off on ПЕТИ ВАСКРШЊИ ХУМАНИТАРНИ САБОР

У организацији Удружења Краљевина Србија, пети пут ове године у Народној библиотеци ,,Стефан Првовенчани“ организована је хуманитарна Васкршња продаја.

Наша школа узела је учешће у овој акцији, приложивши радове ученика настале у току часова, као и присуством ученика у току саме продаје. Ученици другог разреда, са својим учитељицама, били су у библиотеци, где је уприличен краћи програм.

Васкршњој продаји у библиотеци, присуствовали су бројни песници, представници градске власти, медији, чланови Удружења Краљевина Србија, као и сама принцеза Љубица.

Приход сакупљен овом приликом намењен је за операцију нашег суграђанина, ученика специјалне школе. Учествовали смо, као и небројено пута до сада, у овој хуманитарној акцији, са жељом да помогнемо, у складу са својим могућностима, онде где је помоћ веома потребна.