ПОДЕЛА ХУМАНИТАРНЕ ПОМОЋИ ФОНДАЦИЈЕ НОВАК ЂОКОВИЋ

ДешавањаComments Off on ПОДЕЛА ХУМАНИТАРНЕ ПОМОЋИ ФОНДАЦИЈЕ НОВАК ЂОКОВИЋ

Фондација Новак Ђоковић у оквиру хуманитарног пројекта,,Нано борци-подршка образовном систему Републике Србије“ је многим основним школама поделила Сребрне маске и гелове за суво прање руку.

Овим пројектом  обухваћени су ученици првог разреда основних школа у нашој држави и у жељи да помогне и подржи основне школе ,Фондација је у сарадњи са компанијом Колоид и Галеника фармацијом припрелила 100 000 пакета.

Контигент помоћи стигао је у нашу школу,када и свим  основним школама у нашем граду.

Директори школа,уз поштовање епидемиолошких мера,преузели су донацију у одељењу Начелништва  школске управе у Краљеву.

У среду,2,децембра у ОШ,,Вук Караџић“ ,према планупоклони су подељени најмлађим ученицима

Сребрне маске са интегрисаним јонима сребра чији је рок трајања   месец дана и гелови за суво прање руку са јонима сребра подељени су првацима матичне школе и издвојених подручних места Берановац и Каменица.

У присуству директорке школе Милене Брковић и учитељица  првог разреда  су уручене   маске и гелови.

Захваљујемо се Фондацији Новака Ђоковића на поклонима  у време епидемиолошке кризе,када је и школама и родитељима свака помоћ драгоцена.