ПОНОВНО ОКУПЉАЊЕ НА СЕМИНАРИМА

ДешавањаComments Off on ПОНОВНО ОКУПЉАЊЕ НА СЕМИНАРИМА

Након периода епидемије где смо многе активности морали да реализујемо путем дигиталних технологија и друштвених мрежа,поново смо у прилици да се окупимо у простору наше школе.

У суботу, 4. јуна, у организацији  наше школе, запослени у настави окупили су се на семинарима.

Како је број заинтересованих био велики,организоване су две групе.

Веома спаран дан није ометао мотивацију за рад и окупљање.

Две теме ,два семинара ,који се налазе у Каталогу ЗУОВ-а,реализовани су током  тога дана: Ефикасан рад школских тимова усмерен на унапређивање квалитета рада васпитно-образовне установе (број 629 К4) и Пирамида исхода у планирању и реализацији наставе (број 531 К1).

Правилником о сталном стручном усавршавању запослених предвиђене су активности како у установи,тако и ван ње,што запослени у нашој школи и поштују,али и радо чине.