Посета Геронтолошком дому

ДешавањаComments Off on Посета Геронтолошком дому

Свакога октобра Хуманитарна секција наше школе је посећивала  Геронтолошки центар у Матарушкој бањи и проводила део времена са корисницима. Због епидемиолошке ситуације, ове године та посета је одложена за децембар. С обзиром да стижу празници, запослени  у нашој школи су  одлучили да  корсницима Дома поклоне воће.

Неколико запослених и директорка  школе су однели већу количину воћа и предали управи. У разговору са андрагогом  пренели   смо поруке наших ученика и пожелели много  здравља  старијим лицима. Због ситуације везане за  корона вирус, нисмо  се састајали са корисницима, али смо са особљем договорили поновно сусрет чим се укаже прилика.