ПОСЕТА ПРЕДШКОЛАЦА

ДешавањаComments Off on ПОСЕТА ПРЕДШКОЛАЦА

Деца предшколске групе вртића „Звездани гај“, посетили су нашу школу. Дошли су у пратњи својих васпитачица како би се упознали са окружењем и начином рада.

Добродошлицу су им пожелели директорка  школе и учитељице четвртог разреда које су повеле децу у разгледање школе.

Обишли су школску библиотеку  где их је сачекала и пожелела добродошлицу библиотекарка наше школе. Многи од њих су се први пут нашли у библиотеци. Упознала их је са правилима понашања у библиотеци. Прочитала им је песму “Љутито мече” Бране Црнчевића и изложила им занимљиве књиге и сликовнице које су они прелиставали. Након тога ученици су обишли фискултурну салу и  продужени боравак . Наши најмлађи и најслађи гости своју посету су завршили  дружећи се  са ученицима четвртог разреда са којима су  учествовали у разним активностима и радионицама које су припремљене за њих.