ПОСЕТА УГОСТИТЕЉСКО-ТУРИСТИЧКОЈ ШКОЛИ СА ДОМОМ УЧЕНИКА У ВРЊАЧКОЈ БАЊИ

ДешавањаComments Off on ПОСЕТА УГОСТИТЕЉСКО-ТУРИСТИЧКОЈ ШКОЛИ СА ДОМОМ УЧЕНИКА У ВРЊАЧКОЈ БАЊИ

Дана 19.05.2023. године ученици осмог разреда наше школе били су у посети Угоститељско- туристичкој школи са домом ученика у Врњачкој Бањи. Ученици су имали организован обилазак школе, кабинета, дом ученика и организован ручак у уеничком ресторану „Истра“. Професори и ученици завршних разреда су упознали наше ученике са свим неопходним информацијама, смеровима које уписују школске 2023/24., могућностима коришћења дома ученика, као и могућностима запослења и даљег школовања након завршене школе. Са ове посете ученици су се вратили са много позитивних утисака и са јаснијом сликом шта подразумева школовање и рад након завршене Угоститељско-туристичке школе.