Похвала из Тузле

ДешавањаComments Off on Похвала из Тузле

На Међународном конкурсу ,,Радост Божића“ у организацији Српског просвјетног и културног друштва ,,Просвјета“ и Школе српског језика из Тузле уметници из наше школе постигли су изузетне резултате како у ликовном тако и у литерарном стваралаштву.

Ученици млађих разреда матичне школе ОШ ,,Вук Караџић“ су добили похвале за своје радове.

Похваљени су: Наташа Обрадовић, Мирко Мандић, Петар Јовановић и Миња Рибаћ, ученици првог разреда и Сара Максимовић, Матија Милосављевић, Вук Марковић, Вера Стојановић, Ђорђе Митровић, Вељко Милутиновић, Софија Радевић,Вања Михајловић, Јана Обрадовић, Јаков Глоговац, Ангелина Бијелић, Нада Каровић, Сара Радосављевић, Вук Марковић ученици трећег разреда као и Теодора Пантовић и Ирина Јовановић ученице четвртог разреда.

За труд и подстицање рада похваљени су и њихови ментори.