Поштујмо и штитимо старе и немоћне!

ДешавањаComments Off on Поштујмо и штитимо старе и немоћне!

У оквиру обележавања месеца старих, ученици петог разреда-представници одељења и чланови хуманитарне секције у пратњи наставника Сандре Рудњанин, Марије Радосављевић и Љиљане Ракић, а у сарадњи са Црвеним крстом Краљево посетили су 31. октобра 2017. године Геронтолошки центар у Матарушкој Бањи. Том приликом изведен је  краћи програм у ком су учествовали ученици, глумци – волонтери Црвеног крста  као и корисници центра.

IMG_1974

Пошто се по нашем старом обичају “у госте не иде празних руку” ученици су старим лицима за поклоне припремили  воће, цвеће и поруке са лепим мислима о љубави, срећи, животу, дружењу… Од Црвеног крста Краљево добили су хигијенске пакете.

После програма, домаћини су нас лепо угостили и испратили са жељом да се и следеће године дружимо.