Прваци у “НОВОЈ БАЈЦИ”

ДешавањаComments Off on Прваци у “НОВОЈ БАЈЦИ”

У петак, 12.1.2018. године, у сали матичне школе у Рибници, ученици I/2 су за родитеље, пријатеље и госте реализовали Новогодишњу приредбу поводом прославе Нове године по јулијнском календару, у народу познате као српска Нова година.

Сви присутни су уживали у програму који се састојао од позоришне представе „Нова бајка“ и музичке тачке.

У представи дебитује читава генерација младих глумаца, ученици су се одлично снашли у тој улози што је и публика потврдила својим аплаузом. Након глуме своје гласовне могућности, малишани су показали певајући новогодишње песме.

Драмски текст „Нова бајка“ је ауторско дело учитељице поменутог одељења, Данијеле Грујић.