Првог дана пролећа славимо и Међународни дан среће!

ДешавањаComments Off on Првог дана пролећа славимо и Међународни дан среће!

Ученици ОШ “Вук Караџић” обележили су Међународни дан  среће. Обележавање овог датума протекло је у позитивној атмосфери, а у реализацији су учествовали  чланови новинарске секције и ученици из продуженог боравка. Питали смо ученике првог разреда  шта је за њих срећа. Било је занимљивих, духовитих, смешних и искрених одговора. За крај,  ученици који похађају новинарску секцију направили су пано на коме су исписивали поруке о срећи истакнутих личности из историје и књижевности, а пано који су направили  красиће  хол школе.

Циљ обележавања  Светског дана среће  је да се повећа свест о важности потраге за срећом  јер је то основни људски циљ.

За школски сајт пише Душан Луковић, ученик 6-2