Прво место на Општинском такмичењу у футсалу

ДешавањаComments Off on Прво место на Општинском такмичењу у футсалу

Општинско такмичење у малом фудбалу за основце одржано је у Основној школи „IV Краљевачки батаљон“ у Краљеву, и за мушку и за женску конкуренцију a у организацији Савеза за школски спорт и олимпијско васпитање града Краљева.

28. марта одржано је Општинско такмичење за дечаке старијих разреда. Наши ученици су освојили прво место у конкуренцији од 15 екипа. И са те позиције пласирали су се на Oкружно такмичење које ће бити одржано у наредном периоду.

Општинско такмичење за девојчице старијих разреда одржано је 29. марта. Наше ученице су освојили четврто место у конкуренцији од 14 екипа. Овде су наше фудбалерке заустављене али ће храбро подржати и бодрити своје другаре на Окружном такмичењу.