Представа за ученике првог разреда ,,Астерикс и Oбеликс полазе у школу“

ДешавањаComments Off on Представа за ученике првог разреда ,,Астерикс и Oбеликс полазе у школу“

Прва недеља  октобра традиционално је посвећена деци и програмима за њих. Ове недеље почетак Дечије недеље обележила је позоришна представа за ученике првог разреда наше школе, реализована у КЦ Рибница.

„Астерикс и Обеликс полазе у школу“ је изузетно весела, динамична и духовита прича о два позната дечја јунака, који одлучују да стекну и знање тако што ће поћи у школу. Они схватају да осим огромне снаге коју имају, морају да имају и знање како би успели да остваре своје планове за лепшу будућност.

Присутни ђаци су били у прилици и да одгонетају и одговарају на питања глумаца, а ова интеракција је позитивно утицала на атмосферу. На крају и лепа успомена – фотографисање са ликовима ове разигране представе.